L.Staff "Dworek"

Niech mi się przyśni dworek skryty w białych sadach,
Z drewnianym gankiem w młodych, gęstych winogradach.....

L.Staff "Dworek"

niedziela, 8 grudnia 2013

Szafa

Po bardzo długim (3-miesięcznym) oczekiwaniu mamy wreszcie szafę. Pan stolarz spisał się znakomicie. Szafa jest dokładnie taka jaką chcieliśmy. Idealnie też dobrał kolor i fakturę do schodów. Czy ktoś jeszcze zamawia meble pod kolor schodów czy to tylko nasza fanaberia? ;)
W każdym razie tworzy ze schodami spójną całość i wnętrze od razu inaczej się prezentuje.Peszel wystający ze ściany skrywa kabel do podłączenia dzwonka. Nadal szukamy dzwonka w stylu retro.
Chociaż brak dzwonka ma też swoją zaletę - przy zamkniętych drzwiach do wiatrołapu nie słychać jak ktoś puka do drzwi. Tak więc nie pojawiają się nieproszeni goście (proszeni wiedzą, że dzwonka nie posiadamy i jak stoją pod drzwiami to dzwonią telefonem ;) ).
I kilka detali (uwielbiam detale w meblach).Szafa jest wykonana w całości z drewna i mam nadzieję, że będą z niej korzystać jeszcze nasze wnuki ;)Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze kilku starych pudeł na kapelusze. Na szafie jest dla nich idealne miejsce.


Pan stolarz dostał od nas kolejne zlecenie - meble do gabinetu. Ale kiedy będą gotowe nie wie nikt. Na razie zrobiliśmy projekt i czekamy na wycenę (i mam nadzieję, że cena nie będzie koszmarnie wysoka).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz